АНГАЖОВАЊЕ НАСТАВНИКА НАШЕ ШКОЛЕ НА СНИМАЊУ ТВ ЧАСОВА ЗА ЈАВНИ МЕДИЈСКИ СЕРВИС СРБИЈЕ

ТВ часови који представљају додатну подршку ученицима током ове школске године снимају се у целој Србији. Часови који су емитовани на каналу РТС 2, РТС 3 и сајту Моја школа РТС Планета током две недеље у јануару 2021.године су снимали наставници из Краљева. Међу 89 наставника из Школске управе Краљево који су снимили 220 часова билo je укупно девет наставника наше школе са снимљеним 21 часом, а то су:

Данка Тешић, наставник разредне наставе – супервизор за часове 3.разреда

Горанка Марковић, наставник разредне наставе
Љубица Милојчевић, наставник разредне наставе
Јелена Милошевић, наставник разредне наставе
Ана Ашанин, наставник српског језика и књижевности
Никола Жарчанин, наставник математике
Ивана Стојаковић, наставник енглеског језика
Марта Мамула, наставник историје
Јасна Чкаловски, наставник хемије
Техничку подршку снимању часова пружио је Славиша Томић, наставник информатике и рачунарства. На супервизији часова за историју је додатно била ангажована наставница Марта Мамула.
Сви часови учитеља и наставника наше школе могу се наћи и на школском сајту. Са поносом вас позивамо да их погледате и још једном се уверите у квалитет, стручност и посвећеност наставног кадра наше школе.
Директор школе, Јелена Стефановић, је ове наставнике наградила и уручила захвалнице поводом школске славе Свети Сава.

Директор школе

Јелена Стефановић