ПОХВАЛА ДИРЕКТОРА-ПОВОДОМ ДАНА ШКОЛЕ 2014.

Дан школе је ове године још једном показао да имамо чиме да се поносимо и да заслужено носимо епитет веома успешне школе. Велики број ученика и наставника  запаженим резултатима на такмичењима и конкурсима представио је нашу школу на прави начин. На свечаној приредби смо им јавно одали признање и доделили награде.

Све похвале заслужују чланови драмске секције који су са својим наставником спремили и извели врло захтевну позоришну представу – „Госпођу министарку“.

Они су поводом великог јубилеја – сто педесет година од рођења Бранислава Нушића – у Краљевачком позоришту на најлепши начин прославили име и дело највећег српског комедиографа. Први смо у граду ове године играли Нушићу у част.

За сјајну глуму и показани таленат похваљујем:

1. Лидију Бишевац
  2. Александра Пауновића
  3. Сузану Николић
  4. Марка Шапића
  5. Марију Пауновић
  6. Милицу Симић
  7. Чедомира Живковића
  8. Радмилу Недељковић
  9. Сашу Гашовића
  10. Вукашина Радисављевића
  11. Јулијану Балтић
  12. Катарину Гвозденовић
  13. Машу Миловановић
  14. Николију Угриновић
  15. Николу Милића
  16. Предрага Ђурађевића
  17. Миодрага Јанићијевића
  18. Ђорђа Милосављевића
  19. Виктора Милића
  20. Сашу Љубичића

За изванредну режију и висок ниво професионалности похваљујем наставника српског језика Данила Спасојевића.

Видели смо како се великом жељом, талентом и огромним трудом може постићи резултат који је све задивио. Стигле су похвале од колега, родитеља и многих гостију. Нека нам ово буде пример како другарство и уметност побеђују у свим временима.

Директор школе

Бојана Маринковић

Погледајте фотографије са пријема: